понеділок, 11 листопада 2013 р.

Як заробити мільйон? Психологія успіху
        Поради тим, хто хоче стати успішною людиною
1Вчиться! 
 Як не дивно, але успішні люди вчаться протягом усього життя. Школа, університет, курси, досвід інших — ось шлях, який, якщо і не гарантує отримання багатства, то збільшує шанси володіти ним.
   Тому, якщо ви бажаєте стати мільйонером, не забувайте рухатися вперед. Отримуйте нові знання і нові навички будь-якими доступними вам способами. Не обманюйте тим, що не встигли дізнатися про все, що вам було необхідно для того, щоб стати забезпеченою людиною — це не так. Будь-кому завжди є до чого прагнути й чому вчитися. Не обов’язково, та, мабуть, і не потрібно отримувати десяту вищу освіту. Але необхідно вчитися у тих, хто досяг більшого успіху, ніж ви, особливо в тій області, яка вам цікава.
2. Займайтеся своєю справою!
   Людина повинна бути на своєму місці. Немає сенсу намагатися стати великим танцюристом, якщо ви не знаєте жодної па. Марно витрачати час на те, щоб стати зіркою естради, якщо ви — володар «немедійні» зовнішності і страждаєте відсутністю музичного слуху.
   Робіть тільки те, в чому розбираєтесь і тільки те, що приносить вам задоволення. Якщо ваше заняття викликає у вас страх, огиду, тугу, смуток або будь-які інші неприємні емоції, вам краще змінити сферу діяльності. Дуже складно досягти успіхів там, де ви не бачите нічого позитивного. І ще більш складно стати успішною людиною в тій області, яка вам не по плечу.
3. Не бійтеся  ризикувати!
Помірний ризик — це завжди шанс спіймати удачу за хвіст. Не бійтеся експериментувати, освоювати нове, пробувати те, що до вас не робив ніхто. Цілком може виявитися, що саме ви знайдете ту золотоносну жилу, яка принесе вам багатство. Навіть звичайний перукар може стати мільйонером, якщо не побоїться запропонувати світові новий стиль, який має всі шанси стати новим каноном краси. 
4. Не лінуйтеся! 
   Лінь — ворог успіху. Мріючи про мільйон, ви в якійсь мірі наближаєтеся до мрії. Але сидіти, склавши руки, в очікуванні дива можна все життя, диво при цьому не трапиться. Тому будьте готові працювати і працювати багато. Великих успіхів досягає лише той, хто готовий витрачати достатньо сил і часу для того, щоб наблизитися до бажаного хоча б на крок. 
5. Не зациклюйтесь на грошах! 
   Гроші люблять рахунок — говорить народна мудрість. Їх необхідно поважати, їм необхідно знати ціну. Але, якщо ви будете прагнути тільки до грошей, забуваючи про все на світі, удача цілком може обійти вас стороною. Оцінюйте результати своєї роботи не стільки в зароблені кошти, скільки в перспективах заробити ще більше. Якщо ваш максимум — 100 доларів на тиждень, порахуйте, скільки часу вам потрібно, щоб заробити мільйон? Якщо ж ви бачите способи, як зробити дохід більше і готові трудитися, заповітна цифра може стати цілком реальною.

Три секрети по-справжньому багатих людей:
1.       Вони не бояться зазнати поразки.
2.       Вони підходять  до вирішення проблем творчо й не бояться нового.
3.       По-справжньому багаті люди вдало одружуються.2 коментарі:

  1. Це цікаво і повчально) Дякуємо за пост)
    Учні ШКП №20 м.Житомира)

    ВідповістиВидалити
  2. дуже цікаві поради буду дотримуватися.
    З найкращими побажаннями учасники ШКП ЗОШ №20 м. Житомира

    ВідповістиВидалити